MEET THE STAFF

Bi Karmendan re hevdîtin bikin

Li vir hûn ê navnîşa herî nûjen a karmendên me û rolên karê wan bibînin.

Karmendên Pîr

</s></s>

Prensîb: Miss D Henley

Alîkarê Midûr: Birêz M Aggus

Arîkarê Midûrê: Birêz E Kyndt

  Mamosteyê SENCo & EAL: Xanim T Quinn

</s></s>

Staff Staff

</s></s>

CEO: Xatûn C. Woolf

Dîrektorê Fêrbûn û Fêrkirinê:   Mr R Queenborough

</s></s>

Gerînendeyê Nivîsgehê: Xanim V Dadd

Cerdevan: Birêz G Hudson

Gerînendeyê Xwarinê: Birêz D Milman

Arîkarê Administrativedarî: Miss V Brand

Karmendê amadebûnê: Miss S Irvin

Rêvebir Medya & PR: Xanim C Hay

Alîkarên Katering: Mrs. C Humphreys, Miss C Taylor, Mrs. D Raffety & Mr B Cammidge

Rêberiya Xêrxwaziya Xwendekar û Malbatê: Xanim K Thomas

SEN LSA: Xanim D Douglas

LSAyên Behavior: Miss B Johnstone & Mrs. Gilbey

Terapîstê Lîstikê: Miss Freeman

Hêlîna zarokan

</s></s>

Xanim L Maltby

Birêz C Sesniak

Xanim P Lander

Qebûlgeha otêlan

</s></s>

Mamosteyê Çîna Lêrê Behrê: Xatûn L Britton

Mamosteyên Çîna Otterê Deryayî Mrs. V Caplan & Mrs. L Martin

Lêrê Behrê LSA: Xanim S Richardson-Foster

Otterê Deryayî LSA: Xanim M Bines

Resepsiyonê LSA: L Guhdarî kir

</s></s>

Sal 1

</s></s>

Mamosteyê Shell Class : Miss F Ross

Mamosteyê Çîna Pebble: Xatûn L Morris

Shell LSAs: Mrs. C Nellen & Mrs. M Miserlisoy

Pebble LSA: Xanim E Payne & Xanim B Aldridge

</s></s>

Sal 2

</s></s>

Mamosteyê Çîna Oyster: Xatûn R Chaplin

Mamosteyên Çîna Seahorse :   Xanim C Bird & Xanim J Tullett

LSAyên Oyster: Xatûn N Quaglia-Hunt

Seahorse LSA: Xanim A Carter

</s></s>

Sal 3

</s></s>

Mamosteyê Çîna Stêrk: Xatûn S Head

Mamosteyê Çîna Lobster : Miss J Franks

Starfish LSA: Birêz C Morris

Lobster LSA: Xanim S Clifton

</s></s>

Sal 4

Mamosteyê Çîna Porpoise: Xanim L Chaaibi

Mamosteyê Çîna Orca: Miss N McMillan

Porpoise LSA: Xanim R Gibson

</s></s>

Sal 5

</s></s>

Mamosteyê Sinifa Turtle Deryayî: Xatûn S Mears

Mamosteyê Çîna Swordfish: Xatûn F Scanes

Turtle Deryayî LSA:, Xanim H Roberts

Swoardfish LSA: Miss J Gibson

</s></s>

Sal 6

</s></s>

Mamosteyên Çîna Octopus: Xanim K Dyos-Smith & Xanim S Wakefield

Pêxemberê Stringray Class T : Birêz J Rasor

Octopus LSA: Xanim L Brinkley

Stringray LSA: Xanim T Hudson

Mamosteyê Muzîkê: Mrs. S Baines

Mamosteyê Frensî: Birêz C Morris

Mamosteyê Destwerdana KS1: Miss H Preston

Mamosteyên Destwerdana KS2: Xanim N Gower

Sal 3

</s></s>

Mamosteyê Çîna Stêrk: Xatûn S Head

Mamosteyê Çîna Lobster : Miss J Franks

Starfish LSA: Birêz C Morris

Lobster LSA: Xanim S Clifton

</s></s>

Sal 4

Mamosteyê Çîna Porpoise: Xanim L Chaaibi

Mamosteyê Çîna Orca: Miss N McMillan

Porpoise LSA: Xanim R Gibson

</s></s>

Sal 5

</s></s>

Mamosteyê Sinifa Turtle Deryayî: Xatûn S Mears

Mamosteyê Çîna Swordfish: Xatûn F Scanes

Turtle Deryayî LSA:, Xanim H Roberts

Swoardfish LSA: Miss J Gibson

</s></s>

Sal 6

</s></s>

Mamosteyên Çîna Octopus: Xanim K Dyos-Smith & Xanim S Wakefield

Pêxemberê Stringray Class T : Birêz J Rasor

Octopus LSA: Xanim L Brinkley

Stringray LSA: Xanim T Hudson

Sal 3

</s></s>

Mamosteyê Çîna Stêrk: Xatûn S Head

Mamosteyê Çîna Lobster : Miss J Franks

Starfish LSA: Birêz C Morris

Lobster LSA: Xanim S Clifton

</s></s>

Sal 4

Mamosteyê Çîna Porpoise: Xanim L Chaaibi

Mamosteyê Çîna Orca: Miss N McMillan

Porpoise LSA: Xanim R Gibson

</s></s>

Sal 5

</s></s>

Mamosteyê Sinifa Turtle Deryayî: Xatûn S Mears

Mamosteyê Çîna Swordfish: Xatûn F Scanes

Turtle Deryayî LSA:, Xanim H Roberts

Swoardfish LSA: Miss J Gibson

</s></s>

Sal 6

</s></s>

Mamosteyên Çîna Octopus: Xanim K Dyos-Smith & Xanim S Wakefield

Pêxemberê Stringray Class T : Birêz J Rasor

Octopus LSA: Xanim L Brinkley

Stringray LSA: Xanim T Hudson